Оплата

Готівкою кур'єру

У разі доставки замовлення кур'єром по Києву Ви оплачуєте Ваше замовлення кур'єру при отриманні товару.

Оплата на Приваткарту

Ви можете сплатити Ваше замовлення на картку Приватбанку.

Оплата LiqPay

Оплата замовлення онлайн через систему Liqpay при оформленні замовлення.

Накладений платіж

У разі доставки замовлення транспортними компаніями Ви оплачуєте вартість вашого замовлення при його отриманні в офісі транспортної компанії вашого населеного пункту + послуги транспортної компанії з доставки та пересилання грошей.

Безготівковий розрахунок

Ви можете сплатити також Ваше замовлення – безготівковий розрахунок – на наш розрахунковий рахунок. Після оформлення замовлення наш менеджер виставить Вам рахунок на оплату Вашого замовлення (банківські реквізити). Відправлення вантажу по Україні транспортними компаніями можливе також за передоплатою товару - безготівковим розрахунком.

Доставка по Україні

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ здійснюється через транспортні компанії "Нова пошта" (www.novaposhta.ua), Делівері (www.delivery-auto.com), а також Укрпоштою.

При доставці Україною можливі варіанти оплати:

1) безготівковий розрахунок на наш розрахунковий рахунок (виставляємо після погодження наявності товару на складі);

2) післяплата - оплата при отриманні товару в пунктах видачі транспортних компаній;

3) оплата на розрахунковий рахунок Приватбанку.

Доставка товару з післяплатою можлива при відправленні транспортними компаніями Нова пошта, Укрпоштою. Оплата при цьому здійснюється при отриманні замовлення в офісі компанії у вашому місті. Вам необхідно буде сплатити крім вартості товару послуги транспортних компаній з доставки товару та пересилання грошей.

Можлива також доставка безпосередньо на вказану Вами адресу. У цьому випадку вартість доставки буде дорожчою.

Терміни доставки Україною транспортними компаніями на сьогодні можуть бути різними, залежно від регіону, куди робиться відправка. Уточнюйте перед замовленням, чи зараз працює відділення вибраного Вами перевізника у Вашому населеному пункті. Доставку Новою поштою та іншими перевізниками оплачує отримувач. Вартість доставки вантажу залежить від ваги та обсягу вашого замовлення. УВАГА: ПРИ ОТРИМАННІ ВАНТАЖУ В ОФІСІ ТРАНСПОРТНОЇ КОМПАНІЇ ПРИ СЕБЕ МАТИ ПАСПОРТ(ВОДІЛЬСЬКЕ ЗАВДАННЯ) І НОМЕР ДЕКЛАРАЦІЇ!!!